Rozdanie: Organizer na kosmetyki + podkład Revlon - colorstay.

W zeszłym miesiącu był szał na organizery na kosmetyki w Biedronce? Kupiłam dla siebie dwie sztuki. Ostatecznie leżakował u mnie, nie mam nawet tylu pomadek do ust by sobie w poukładać. Wszystkie moje kosmetyki mieszczą się w szufladzie toaletki. Postanowiłam zorganizować rozdanie.
Drugą nagrodą jest podkład Revlon - Colorstay do cery mieszanej i tłustej w odcieniu 110 Ivory. Podkład był używany (zużycie 1/5), jednak nie odpowiada on mojej Sis, po udoskonaleniu formuły na nową. Jeżeli nie przeszkadza Wam, że kosmetyk jest używany, macie bardzo jasną cerę i chciałybyście wypróbować nową wersję słynnego Colorstay, to możecie się zgłosić. 
Nagrody są dwie i  z racji tego, że nie każdego pewnie interesuje podkład Revlonu, odbędą się dwa odrębne losowania. W pierwszym można wygrać organizer na kosmetyki, w drugim wyżej wymieniony podkład Revlon. Oczywiście jedna osoba może brać udział w oby dwóch losowaniach.

Jakie są zasady?
1. Bądź publicznym obserwatorem bloga, możliwości jest wiele: wtyczka google po prawej stronie bloga, bloglovin, facebook (wystarczy jeden sposób obserwacji).
2. Wypełnij zgłoszenie a w nim: adres e-mail który posłuży do korespondencji, sposób obserwacji - login/ imię i nazwisko (w przypadku fb), rodzaj nagrody którą chcesz wygrać (organizer/ podkład/ obie). Będzie mi miło jeżeli udzielisz odpowiedzi na dodatkowe pytania, ale nie jest to konieczne.
3. Zgłoszenia przyjmuję do 10 tego maja 2014 do północy. Wyniki ogłoszę najpóźniej do 14 tego maja 2014 na ramach bloga, facebooka i skontaktuję się mailowo ze zwycięzcami. W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć w komentarzach poniżej lub dopisać do tego posta. Pozdrawiam serdecznie!

Komentarze

 1. Że też wcześniej na Ciebie nie trafiłam, wstyd ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i Ciebie zapraszam do mnie na rozdanie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z miłą chęcią się zgłosiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo organizer! Chciałam go kupić w Biedronce, ale jak już się zdecydowałam to oczywiście były wszystkie wykupione. Dlatego z przyjemnością wezmę udział w rozdaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wysłałam ładne zgłoszenie, może się uda :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Spróbuje również, może się poszczęści :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgłosiłam się :)
  Ostatnio kupiłam podkład Revlon, ale w kolorze 180 Sand Beige. Bałam się, że inne będą za jasne. Chętnie wypróbuję oba kolory i zobaczę, w którym jest mi lepiej (mogę je też wymieszać) :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Zachowaj kulturę osobistą, nie obrażaj mnie, ani innych blogerów. Nie wklejaj linków. Masz pytanie - pisz, odpowiem tutaj lub w osobny poście jeżeli temat będzie wymagał rozwinięcia. Zawsze możesz też napisać do mnie maila, a ja najszybciej jak będę mogła odpiszę!